Treningi

''Cena jaką musimy zapłacić za ciągły rozwój jest niczym w porównaniu z ceną jaką płacimy za ciągłą ignorancję''


Szkolenie? Trening? Warsztat? Symulacja!


Jeżeli trenujesz lub trenowałeś/aś jakikolwiek sport zwiazany z rywalizacja (tak na poważnie), to wiesz, że dobry trening musi dawać w kość.


Scenki? Scenki sa dobre w teatrze. Jesli masz zaciecie aktorskie to w scence szybko sie odnajdziesz. Gorzej dla Ciebie jesli zaciecia aktorskiego nie masz.

To zadaj sobie proste pytanie - Czym rózni sie czlowiek skuteczny (wyszkolony) od nieskutecznego (niewyszkolonego)? Odpowiedz - róznia sie nawykami. Nawyk zawsze zwiazany jest z doswiadczeniem. Im masz wiecej doswiadczenia, tym trwalsze masz nawyki. Zarówno te dobre, jak i te zle. Trening Navy Seals bazuje na wypracowaniu nawyków, które w sytuacji zagrożenia ratują żołnierzowi życie, ponieważ uwalniają go z zakrętów gdybań, natłoku myśli i wątpliwości. Twoje przodomózgowie, odpowiedzialne za myslenie działa zdecydowanie wolniej niż układ mózgu starego (Steven Pinker, Dan Goleman).

Dobre ćwiczenia podczas szkolenia przełożą się na wypracowanie dobrych nawyków, o ile uczestnik poświęci swojemu rozwojowi czas i uwagę. Najważniejszy aspekt sensownego szkolenia to ćwiczenia, które w mojej ocenie muszą być tak jak to tylko możliwe zbliżone do rzeczywistości biznesowej, w której funkcjonują uczestnicy szkolenia. Szkoląc od prawie 15 lat i pasjonując się symulacjami od ponad 5 lat cały czas weryfikuję czy moje autorskie ćwiczenia są adekwatne do rzeczywistości, w której funkcjonują uczestnicy. Cały czas dążę do tego aby ćwiczenia, które mają wykonać na sali były jak najbliższe ich rzeczywistości negocjacyjnej, sprzedażowej , czy tej związanej z zarządzaniem. Scenki zostawiam aktorom.

Specjalizuję się w wywieraniu wpływu, co przekłada się na świat negocjacji, sprzedazy i zarządzania. To wbrew pozorom wąska specjalizacja.


Wszystkie powyższe szkolenia prowadzę również w języku angielskim


Zastanawiasz się czy jestem skuteczny? Tu masz odpowiedź!